Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy

ZAPISY NA BIEGI


OstroBiec po szczęście - (19.05.2019) - Lista startowa

LISTA STARTOWA - Biegu na 10KM

L.P.NAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUB
1Gocel Daniel PLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiActivezone
2LipskiJacekPLŚwiętokrzyskieBodzechówOstrobiec
3NowakAgnieszkaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
4Pawełczak KarolPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Activzone
5ŻabickaJulitaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
6ŁojekNorbertPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
7ChodakowskiRafałPLŚwiętokrzyskieĆmielówOstrobiec
8ChodakowskiIgorPLŚwiętokrzyskieĆmielówOstrobiec
9BiskupskiTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwOstrobiec
10Isser - Dryka Agnieszka PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec
11WąsikPatrycjaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec
12SokółUlaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwOstrobiec/bbl
13SłowikKonradPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiSłowiki Biegają/ostrobiec/bbl
14KasprowiczKrzysztofPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBbl Ostrowiec Świętokrzyski
15ArtykiewiczAnnaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
16Chmielewski Tomasz PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec
17ArtykiewiczAdrianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
18KalitaJakubPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
19Czupryn PawełPLMazowieckiePodgórki Team Zalesice
20Fotyga AgnieszkaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
21DrykaEmilPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
22Łukasik PiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
23TokarskaDonataPLŚwiętokrzyskieNietulisko DużeOstrobiec
24GawlakŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
25ŁebekMarcinPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
26MajewskaMonikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Sw
27ReszczykPawelPLŚwiętokrzyskieOstrowiec
28MindaMichałPLŚwiętokrzyskieStarachowiceZabiegane Starachowice
29OstrowskiArekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
30StarachowskiŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
31MyśliwskaKingaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec
32Krajewski Ernest PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Rywal
33MiroszArturPLMazowieckieRadom
34SzostakSylwesterPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
35DrabikMarcinPLMazowieckieRadomGamblers Running
36ChamikDariuszPLŚwiętokrzyskieSandomierzStrefa Siły Sandomierz
37LipiarzEwelinaPLŚwiętokrzyskieGałkowice OcinTak Lubię Sandomierz
38MaluhaJacekPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwOstrobiec
39MaluhaAnnaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
40GagatMateuszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
41PawelecJustynaPLŚwiętokrzyskieSandomierzTsa Sandomierz
42WrzosekJustynaPLŚwiętokrzyskieSandomierzTsa Sandomierz
43MaciejkoMagdalena PLPodkarpackieTarnobrzeg
44JackowskaKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Ostrobiec
45PronobisAnnaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiPsp 3 "trójeczka"
46PrzydatekIwonaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Ostrobiec
47PrzydatekTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Ostrobiec
48JasionMonikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
49Hamera SylwiaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec
50StarbaKrzysztof PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Swiętokrzyski
51MajewskaMonikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Sw.
52GiemzaKlaudiaPLMazowieckieRzeczniów
53Bęben Robert PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec
54MycekAnetaPLŚwiętokrzyskieOżarów
55MycekJakubPLŚwiętokrzyskieOżarów
56DąbrowskiGrzegorzPLŚwiętokrzyskieSzewnaOstrobiec
57PronobisPrzemysławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.
58JarominAntoniPLŚwiętokrzyskieStarachowice
59KępińskiPiotrPLŚwiętokrzyskieStarachowice
60StalowskiPawełPLŚwiętokrzyskieGomadzice
61JopPrzemysław PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
62WańdochPiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
63BednarskiPawełPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
64BernackiKamilPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
65Czuba Radosław PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
66Czuba Radosław PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
67SzotMariaPLPodkarpackieUjazdBrak
68KucharskaAgnieszkaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
69TarnowskiMaciejPLŚwiętokrzyskieOstrowiecOstrobiec
70PulitBartoszPLŚwiętokrzyskieSzewna
71Glegoła-MadetkoPaulinaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.
72Glegoła-MadetkoPaulinaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.
73WoźniakPawełPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
74JagiełoMichałPLŚwiętokrzyskieLubieniaHusaria Race Team
75JagiełoKingaPLŚwiętokrzyskieLubieniaHusaria Race Team
76SeremakAleksandraPLŚwiętokrzyskieKunów
77StawczykJarosławPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwietokrzyskiOstrobiec
78StawczykAnetaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiRywal
79PlutaJacekPLMazowieckieSkaryszew
80ChmielewskiFilipPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
81DąbrowskiŁukaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
82WnukMaciejPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.
83Kargul Zbigniew PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec
84Moczydłowski KrzysztofPLŚwiętokrzyskieKrynki
85OsińskiMarcin PLMazowieckieMazowszanyBiegiem Radom!
86SurdyRafałPLMazowieckieSzydłowiecRaf-Top
87HarasiukJanPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski-
88CzerwińskaBożenaPLŚwiętokrzyskieSandomierzTsa Sandomierz
89JuśkoRafałPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
90PudłoSebastianPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.
91GrabowskaKatarzynaPLŚwiętokrzyskieKielceBiegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać
92TkaczykKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
93ChorzępaMariuszPLŚwiętokrzyskieSandomierzTsa-Sandomierz
94OsińskiRafałPLMazowieckieMazowszanyBiegiem Radom!
95KasprowiczSławomirPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Ostrobiec
96KorulczykKatarzynaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiBbl Ostrowiec Świętokrzyski
97GałkaJoannaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Bbl
98HebaTomaszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec
99KwiatkowskaHannaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.
100ŚwierczJacekPLŚwiętokrzyskieJanikOstrobiec
101GębkaKarolPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
102KarczMariuszPLŚwiętokrzyskieOlszownica
103Gołębiowska MartaPLŚwiętokrzyskieMiłkówOstrobiec
104DerenWojciechPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Sw
105KasprzykArkadiuszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiRywal
106CzajkaSylwiaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec SwietokrzyskiOstrobiec

LISTA STARTOWA - Marszu Nordic Walking na 3,5KM

L.P.NAZWISKOIMIĘPWMIEJSCOWOŚĆKLUB
1GawlakJanPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski-
2GawlakJózefaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski-
3PałkaPiotrPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.Grupa Usługowa
4SeremakMartynaPLŚwiętokrzyskieKunów
5Zaleska-SeremakMonikaPLŚwiętokrzyskieKunów
6JuszczelMonikaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.
7MilkerRenataPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
8MarkiewiczAnnaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św
9MyśliwiecWiolettaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiRywal
10Ciastek EwaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Patyczaki
11Ciastek EwaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Patyczaki
12RozpierskaAnnaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiOstrobiec
13Wosiek Paweł PLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski Ostrobiec
14ŚmieszekEdytaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
15StramowskaMałgorzataPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Św.
16KasprzykArkadiuszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiRywal
17KasprzykArkadiuszPLŚwiętokrzyskieOstrowiec ŚwiętokrzyskiRywal
18JakubowskaMartaPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świetokrzyski
19StramowskiGrzegorzPLŚwiętokrzyskieOstrowiec Świętokrzyski
Legenda:
LP - Liczba porządkowa; P - Państwo; W - Województwo.


UWAGA: Odbiór pakietów startowych - w dniu imprezy w Biurze Zawodów w godzinach 8:00 - 10:00.
2018 OstroBiec.pl